Головна Доставка і оплата Фотогалерея Контакти  
 
 
 

КаталогСУНИЦЯ ВЕЛИКОПЛІДНА (КЛУБНИКА)
ЗВИЧАЙНОГО ПЛОДОНОШЕННЯ - раннього строку дозрівання

Сорт Ціна, грн* Характеристика
Gariguette 6/5/4 Рання (15-20 травня). Посухостійкий, високоврожайний сорт - 1,5 кг з куща. Транспортабельна, дуже смачна і ароматна. Еталон смаку у Франції
Розана Київська (суперрання) 6/5/4 Суперрання, темно-червона ягода, щільна - 40-50 гр. Висока врожайність, стійка до посухи і хвороб.
Сюрприз «Д»   Франція. Сорт раннього строку дозрівання, високостійкий до хвороб і шкідників. Ягода дуже ароматна і смачна. Блискуча, яскраво-червона.
Alba 6/5/4 Ранній. Велика ягода - до 50 гр. Відмінний урожай і смак. Хороша стійкість до хвороб і посухи. Комерційний сорт.
Joly   Ягоди конічні, великі, одномірні, яскраво-червоного кольору, рівномірно забарвлені, привабливі. М'якоть щільна, солодка, дуже смачна, з легким приємним ароматом. Плоди можна збирати у фазі повної стиглості без шкоди для їх якості. Добре переносять нетривале зберігання. Сорт стійкий до хвороб, досить зимостійкий. Урожайність висока.
Чудова 5/4/3 Ранній високоврожайний сорт. Ягоди насичено червоні, ефектною подовженої форми, блискучі, соковиті, ароматні, з десертним смаком. Транспортабельність висока. Сорт відрізняється високою зимостійкістю, посухостійкістю, хорошою комплексною стійкістю до хвороб.(з З.К.)

СУНИЦЯ ВЕЛИКОПЛІДНА (КЛУБНИКА)
ЗВИЧАЙНОГО ПЛОДОНОШЕННЯ - среднераннего строку дозрівання

Сорт Ціна, грн* Характеристика
Sequoia (Торпеда) 5/4/3 Раннєсередня, довга суха ягода до 6 см, хороший смак, стійкий до хвороб, посухи. ринковий сорт (з В.К.)
Цариця   Середньостиглий дуже врожайний сорт. Солодка ароматна ягода на міцних квітконосах (з З.К.)
Хумі Гранде 5/4/3 Середньо-раннього строку дозрівання, великоплідна - дрібних ягід немає. Ягоди красивого темно-вишневого кольору, конічні, смачні і ароматні. Транспортабельність ягід хороша. Стійкість до хвороб висока. Сорт морозостійкий. (с З.К.)

СУНИЦЯ ВЕЛИКОПЛІДНА (КЛУБНИКА)
ЗВИЧАЙНОГО ПЛОДОНОШЕННЯ - среднепозднего і пізнього строку дозрівання

Сорт Ціна, грн* Характеристика
Присвята 5/4/3 Дуже велика ягода, висока врожайність, транспортабельна, середньостигла, солодка.
Пегас   Десертний пізній сорт з хорошим гармонійним смаком. Ягоди тупоконическая, темно-червоні, середнього і великого розміру, блискучі, з гарною транспортабельністю. Урожайність дуже висока, до 100%. Сорт має високу стійкість до хвороб.(з З.К.)

СУНИЦЯ ВЕЛИКОПЛІДНА (КЛУБНИКА)
НЕЙТРАЛЬНОГО СВІТОВОГО ДНЯ (безперервного плодоношення)

Сорт Ціна, грн* Характеристика
Mariguette 15/12/10 Новітній сорт французької селекції. За смаком як Мара де Буа, з ароматом лісової суниці. Великі солодкі конічні ягоди. Щільні, транспортабельні, добре зберігаються. Дуже врожайна, висока стійкість до несприятливих умов.
«М» - МА 100 18/15/12 Дуже серйозний конкурент Шарлоти. Винятковий зовнішній вигляд. Великі ширококонічні яскраво-червоні ягоди з сильним блиском. Дуже смачні, соковиті, солодкі й ароматні. Ягода щільна, але з ніжною консистенцією, відмінно зберігатися. Чудова врожайність з високим виходом товарної ягоди. Високоустойчіви до хвороб. Може рости серед квітів.
Jubilee 20 Один з найсмачніших і врожайних сортів полуниці нейтрального дня. Стійка до суничного кліща і хвороб, добре переносить спеку.
Sweet Ann (Сладкая Энн) 18/15/12 Сорт 2011 року. Потужні кущі, несприйнятливі до борошнистої Россі, відмінне плодоношення навіть на небагатих грунтах. Дуже красиві яскраві ягоди. Врожайність Альбіону на 30%, більший і смачніше.ПІД ЗАМОВЛЕННЯ саджанці з Франції
Linosa 15/12/10 Щільні блискучі ягоди до 70 гр. Дуже соковиті і ароматні, солодкі навіть восени. Відмінна стійкість до основних хвороб. ринковий сорт(з З.К.)
Capri 12/10 Велика, врожайна, відмінного смаку, темно-червона ягода, дуже ароматна, транспортабельна. Відмінний урожай навіть в загущеній посадці. Морозо- і посухостійкий. Саджанці з Франції
Майка   Новий сорт з Франції. Як і всі французькі сорти вражає вишуканим смаком і ароматом, ніжною структурою м'якоті, високою врожайністю(з З.К.)
Maestro 15/12/10 Новинка з Франції. Сильний кущ з товстими цветоносами. Велика, щільна \ ягода відмінного смаку. Висока врожайність, транспортабельність. Усов трохи. Стійкий до посухи (з З.К.)
Monterey 12/10/8 Найновіший сорт, виведений на основі Альбіону, але більш урожайний (до 30%), ягоди смачні і краще структура м'якоті. Краще стійкість до хвороб. Більше виходу товарних ягід.ПІД ЗАМОВЛЕННЯ саджанці з Франції
Charlotte 15/12 Міцний компактний кущ, стійкий до хвороб, відмінна врожайність, велика темно-червона ягода до 70 гр. Смак чудовий з ароматом лісової суниці. Добре червоніє восени, зберігається більше тижня. Відмінно плодоносить поза землі - в контейнерах, ящиках, горщиках. Посухостійкий.

* З закритою кореневою системою (в горщиках) - 1-я цифра - ціна до 5 шт, 2-я - ціна до 10 шт., 3-я - ціна більше 10 шт.
Опт від 50 шт. - ціна договірна.

Мінімальне замовлення саджанців - 5 шт. одного сорту,
мінімальна сума замовлення - 150 грн.
Пересилання замовлення - березень-травень, серпень-листопад. БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ !!!

Замовлення попередньо узгоджувати за тел .: (0542) 654-112, (050) 167-19-85, (095) 774-68-69.

Приймаємо замовлення на будь-який сорт з Франції


 

вверх
Copyright © 2012-2016. Алейников Сад.